Vairāku gadu laikā sadarbojoties fotosesijās, kāzās, radošos projektos esmu iepazinusi un sadraudzējusies ar vairākiem talantīgiem cilvēkiem. Esmu nolēmusi veidot blogu sēriju kur apkopoju savus lielākos palīgus fotosesijās un kolēģus kāzu sfērā. Vizāžistes, kāzu dekorētāji un floristi, vadītāji, mūziķi, video operātori un skaistās lokācijas… Iespējams kādā no šiem ierakstiem arī tu atradīsi sev noderīgu informāciju.


Šoreiz par vizāžistēm. Jebkādos personīgajos foto projektos manas prasības gan pret sevi, gan pret citiem projektā iesaistītajiem ir augstas un tāpēc zinu ka tās vizāžistes ar kurām sadarbojos dažādos projektos ir pārbaudītas vērtības. Viņas lieliski sapratīs fotosesijas ideju un sagatavos modeļus vēl labāk kā to biju iztēlojusies. E Tieši tāpēc zinu ka varu viņas ieteikt saviem klientiem. Pats galvenais izvēloties savu kāzu(vai fotosesiju) pakalpojumu sniedzēju – ir būt uz viena viļņa!

MUAH : Dace Kļaviņa. Photo : Annjia Pumpure

Dace Kļaviņa

Dace jau vairākus gadus strādā gan kāzu, gan modes sfērā. Viņa var būt tava stiliste, uzlikt grimu kas tev piestāvēs un parūpēsies arī par frizūru. Strādā raiti un profesionāli. Es pati esmu izmantojusi Daces pakalpojumus tāpēc zinu skaidri – tās ir pārbaudītas vērtības. Grims un frizūra turēsies ļoti labi un ilgi kamēr to pati nenoņemsi. Pārbaudīts karstākajā vasaras dienā , kāzās. 

 Darbojas gan Rīgā, gan visā Latvijā.

Ieva Pētersone at work. Photo: Annija Pumpure

Ieva Pētersone

Ieva ir salīdzinoši nesens un pozitīvais atklājums, un ļoti priecājos par to. Viņa strādā ļoti rūpīgi(ko var redzēt sejas izteiksmē, katru reizi koncentrējoties darbam) un nolasa kāds grims piestāvēs konkrētajam modelim. Viņa strādā gan modes fotosesijās, gan arī kāzās un spēs skaisti sapucēt jebkuru līgaviņu. 


Make up : Adele Erta. Photo: Annija Pumpure

Adele Erta

Arī ar Adeli sadarbojos jau vairākus gadus un esmu novērojusi cik rūpīgi un mierīgi viņa strādā ar klientiem. Viņa lieliski nolasīs klienta vēlmes un ļoti labi padarīs darbiņu. 

 Un pats foršākais ir tas, ka viņai ir sava studija un viņa piedāvā ne tikai vizāžistes pakalpojumus. 

 Ja vēlies savā kāzu vai dzimšanas dienā justies īpaši, atliek tikai aizbraukt ciemos pie Adeles un palutināt sevi . Darbojas gan savā studijā Mārupē, gan izbraukumos.

Šī nu ir mana mazā komandiņa, ar kuru uz maiņām mēdzu sadarboties gan kāzās, gan fotosesijās un labprāt nododu tālāk kontaktus saviem klientiem jo zinu – tas ir tā vērts!

Ceru, ka tev noderēs!